Právo klanu 8

17. června 2018 v 10:04 | Zlatá Vlna |  Příběhy Právo klanu a o nich

Kapitola osmá

,,Dnes jsme se zde sešly, kvůli dvěma událostem. Předstup Šedokotě! Nejprve ti musím říct tvůj praví původ." po táboře se rozléhal hlas Větrné Hvězdy. ,, Odkojila tě Tvář Luny, ale tvou matkou byla tulačka. Teď se z tebe stane Stínka - učednice. Učit tě bude Bledá Rosa." otočila se na Rosu a pokračovala: ,, Tvou učitelkou byla Lví Tlapka, skvělá válečnice. Předej Stínce vše co znáš."
Stínka se dotkla Rosy nosem. Obě byly strašně šťastné, i když o tom věděly. ,, A ta druhá věc. Jiskro, pokud tě Hvězdný klan přijme, jsi válečnice." mňoukla Hvězda. Poté odříkala prosbu Hvězdného klanu. ,,Ode dneška budeš nazývána jako Jiskrná Tůň."
Byli to dva měsíce od jmenování Bledé Rosy válečnicí.

,,Teď skus uhodnout jaký je to tip plížení." řekla Rosa Stínce a ukázala plížení za myší. ,, Králík, ne! To je myš!" ,,Správně!" pochválila ji Bledá. Cvičili také praví lov. A že ten Stínce šel! Do tábora nesla dvě myši a holuba. ,, Dej je starším." řekla Bledá Rosa své učednici. Tůň se zrovna vracela z lovu. ,, Ahoj!" ,, Ahoj!" pozdravily se sestry. Šly spolu do doupěte a povídali si.

PROMIŇTE ZA NEAKTIVITU.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama